Edison International School
Edison Primary School
Odkrywamy jasne umysły

O nas

back_to_school01.jpg

 

Edison Primary School działa od 2013 roku. Jesteśmy międzynarodową, otwartą kulturowo Szkołą. Zapewniamy wysoki poziom nauczania w bezpiecznym, przyjaznym i wspierającym środowisku. Tworzymy innowacyjny i atrakcyjny obszar, który angażuje Uczniów, pozwalając im osiągać realne sukcesy w nauce.

To dziś kształtujemy Uczniów, by jutro odważnie i pewnie mogli zdobywać świat. Dlatego dziś korzystamy z technologii jutra i kształcimy kompetencje przyszłości. Opierając się na tym fundamencie, doprowadziliśmy do tego, że nasi Uczniowie i absolwenci to samodzielni, zaangażowani i sprawczy młodzi ludzie. Potrafią rozwiązywać nawet skomplikowane problemy, wykorzystując do tego nowe technologie, a do tego przejawiają dużą dozę empatii, kształtując otaczający ich świat na taki, w jakim chcieliby żyć.

Aktualności

Programy nauczania

Cambridge

Program nauczania Cambridge Primary to struktura stworzona przez Cambridge International Examinations (CIE), która jest częścią Uniwersytetu Cambridge. Program jest dedykowany dzieciom w wieku od 5 do 14 lat i obejmuje przedmioty takie jak język angielski, matematyka, nauki przyrodnicze oraz globalne perspektywy

Apple Distinguished School

Edison Primary School z dumą ogłasza, że została uznana za oficjalną Apple Distinguished School. Prestiżowe wyróżnienie to uznanie wyjątkowych środowisk edukacyjnych, które skutecznie integrują technologię w celu wzbogacenia procesu nauki oraz kreatywności. Jako Apple Distinguished School, Edison Primary School jest doceniana za innowacyjne wykorzystanie technologii w wsparciu i transformacji procesów nauczania i uczenia się. Szkoła poświęca się zapewnianiu uczniom edukacji na najwyższym poziomie, przygotowując ich do sukcesu w XXI wieku.

Steam

Edukacja STEAM ma wiele korzyści dla uczniów. Uczy ich krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz umiejętności współpracy. Ponadto, zachęca do kreatywności i innowacyjności, umożliwiając uczniom eksplorację i eksperymentowanie z różnymi pomysłami i koncepcjami. Dodatkowo, edukacja STEAM promuje trwałą miłość do nauki i może prowadzić do ekscytujących i satysfakcjonujących możliwości zawodowych.

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Sukcesy uczniów


Nasze social-media

FacebookYouTube

Ustawienia dostępności

© 2024 Edison International School. All rights reserved.Logo Edison International School