Edison International School
Odkrywaj, ucz się, twórz - pobudzamy pasję do nauki każdego dnia!
Edison International School jest właśnie dla ciebie!
Poznaj szkołę Edison
Pozwól swojemu dziecku rozwijać się pod okiem najlepszej kadry!

slideropenday17_PL_0eeb48b5cf.png

Misja i cel:

Odkryj naszą szkołę, gdzie troska o rozwój każdego ucznia jest naszym priorytetem. Nasze podejście oparte na przyjaźni i innowacyjności tworzy wyjątkowe środowisko edukacyjne, które inspiruje do odkrywania nowych horyzontów. W centrum naszych działań zawsze stoi uczeń. Dzięki naszemu zaangażowaniu w kształcenie oparte na STEAM (nauka przez sztukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę) oraz nowoczesnym metodom nauczania, stwarzamy możliwości rozwoju umiejętności potrzebnych do odważnego eksplorowania świata jutra.

W naszej szkole zwracamy uwagę nie tylko na osiągnięcia akademickie, ale również na rozwój społeczny i emocjonalny. Poprzez interaktywne zajęcia oraz różnorodne wyzwania, uczymy nie tylko rozwiązywania problemów, ale także budowania empatii i współpracy. Doświadcz profesjonalizmu nauczania opartego na indywidualnym podejściu, które daje uczniom możliwość samodzielnego myślenia i rozwijania swojego potencjału. Przyłącz się do naszej społeczności, gdzie innowacje spotykają się z serdeczną atmosferą, tworząc idealne środowisko do nauki i rozwoju. Dołącz do naszej szkoły, gdzie wspólnie budujemy przyszłość, inspirowani pasją do nauki i gotowi odważnie zmieniać świat!

 

Najbliższe wydarzenia

Liceum | 9.03.2024

Dzień otwarty

To wyjątkowa okazja dla rodziców, uczniów i społeczności lokalnej, aby poznać naszą placówkę edukacyjną oraz zaznajomić się z naszym podejściem do nauki. W trakcie tego wydarzenia pragniemy zapewnić pełną transparentność co do naszych programów edukacyjny

Sukcesy uczniów

Edukacja domowa
Szkoła podstawowa
Edukacja domowa
Szkoła podstawowa

Nasi partnerzy

YouSchool
Fundacja Steam Polska
British Council
Cambridge
KidsView
ITSA
Apple
YouSchool
Fundacja Steam Polska
British Council
Cambridge
KidsView
ITSA
Apple

Nasze social-media

FacebookYouTube

Ustawienia dostępności

© 2024 Edison International School. All rights reserved.